RATIONAL - SPRZEDAŻ I AUTORYZOWANY SERWIS

Adaptując się do ciągle zmieniających się wymagań rynkowych, postanowiliśmy poszerzyć swój asortyment o piece konwekcyjno-parowe marki RATIONAL. Ofercie sprzedażowej wtóruje pełen zakres usług serwisowych, świadczony na terenie całego kraju.

Piece konwekcyjno-parowe renomowanej marki RATIONAL dostępne są w dwóch seriach:

SelfCookingCenter - Wyposażone w dotykowy panel kontrolny, sterowane elektronicznie piece konwekcyjno-parowe, umożliwiające jednoczesne przyrządzanie potraw o różnym charakterze. Wszechstronność zastosowania urządzeń oraz bardzo intuicyjna obsługa sprawiają, że jest praca w kuchni staje się o wiele bardziej efektywna. Piec odciąża personel, samodzielnie kontrolując poszczególne parametry oraz panując nad stopniem wypieczenia i gotowania.

CombiMaster - Urządzenie wymarzone dla miłośników klasyki. Zapewniający precyzyjne warunki przygotowywanie potraw, solidny i prosty w obsłudze piec spełni wymagania profesjonalnych kuchni. Stal nierdzewna, wykorzystana do budowy maszyny, zapewnia wysoki stopień higieny i odporność na zniszczenia.

Obie serie pieców RATIONAL dostępne są zarówno w wersji zasilanej gazem, jak i energią elektryczną. Na ostateczny kształt produktów firmy RATIONAL wpływa współpraca fizyków, specjalistów ds. żywienia, inżynierów oraz kucharzy. Zaangażowanie i wieloletnie doświadczenie sprawiają, że piecom tej marki po prostu można zaufać.

- ponad 850 000 wyprodukowanych urządzeń

- 43 lata badań nad przygotowywaniem potraw

- 57 języków menu

Autoryzowany serwis Rational:

ArtSystem oferuje Państwu montaż i rozruch, a także pełny i profesjonalny serwis urządzeń marki RATIONAL. Nasi technicy posiadają wieloletnie doświadczenie i udokumentowane uprawnienia SEP elektryczne, gazowe oraz chłodnicze.

Zapewniamy:

- szybką i sprawną obsługę w trybie standardowym, pilnym oraz specjalnym,

- mobilność - usługi świadczymy na terenie całego kraju,

- gwarancję na usługi - w przypadku powstania szkody na skutek naszego błędu,

- pokrywamy koszty związane z jej likwidacją,

- atrakcyjne ceny.