ArtSystem i Pyszna Polska 2017!

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa do odwiedzenia naszej ekspozycji na Targach gastronomiczno-hotelarskich Magdy Gessler.

To wyjątkowe wydarzenie stanowi znakomitą okazję do zapoznania się z bogactwem oferty polskiej oraz zagranicznej branży gastronomicznej i hotelarskiej. Dzięki zgromadzeniu w jednym miejscu przedstawicieli najlepszych producentów, dystrybutorów, profesjonalistów i autorytetów z szeroko pojętej dziedziny kulinariów, a także osobowości medialnych, Targi te wyróżniają się na tle innych eventów tego typu.

Celem wydarzenia jest promocja walorów rodzimego hotelarstwa i gastronomii, a także nawiązanie kontaktów międzynarodowych.

Dlaczego warto?

  • skarbnica wiedzy z dziedziny gastronomii, hotelarstwa i kulinariów,
  • wiodący producenci nowoczesnych rozwiązań, projektanci, dystrybutorzy znakomitego sprzętu gastronomicznego, najlepsi szefowie kuchni, certyfikowani wytwórcy i dostawcy żywności – w jednym miejscu,
  • zróżnicowany program wydarzeń – od prelekcji do pokazów,
  • szansa na nawiązanie cennych kontaktów krajowych i międzynarodowych.

Na stoisku ArtSystem będą Państwo mieli możliwość zapoznania się z ofertą, obejmującą wysokiej klasy wyposażenie gastronomiczne najbardziej cenionych na świecie producentów. Będzie to znakomita okazja do tego, by uzyskać odpowiedzi na nurtujące Państwa pytania i zdobyć od naszych specjalistów cenne wskazówki, ułatwiające podjęcie wyboru najlepszych urządzeń. Proponowany prze nas sprzęt gastronomiczny skierowany jest zarówno do małych, jak i dużych podmiotów – każdy znajdzie coś dla siebie.

Przyjdź i poznaj nas bliżej!

Kiedy? 2-4 czerwca 2017

Gdzie? Hala Stulecia, ul. Wystawowa 1, Wrocław.

POBIERZ BEZPŁATNE ZAPROSZENIE

ZAPRASZAMY!