A4 Z NOWYM PUNKTEM GASTRONOMICZNYM

Na autostradzie A4 powstał nowy lokal gastronomiczny! Projekt i wykonanie powierzono naszemu zespołowi, dzięki czemu podróżni zyskali punkt, wyposażony w sprzęt najwyższej jakości.

Po analizie potrzeb miejsca, sporządziliśmy projekt technologiczny, określając niezbędne wyposażenie oraz sposób jego rozmieszczenia w budynku. Duszą każdego zaplecza gastronomicznego jest kuchnia, a w szczególności – obecne w niej urządzenia termiczne. Do nowego obiektu wybraliśmy więc linie Super Lotus i Retigo – niezawodne, sprawdzone i odporne na intensywne użytkowanie. W celu zapewnienia wysokiej efektywności pracy w kuchni, wyposażyliśmy ją także w urządzenia dynamiczne, jak mikser, krajalnica i szatkownica. Jednym z naszych priorytetów była jakość powietrza w budynku, wpływającą zarówno na bezpieczeństwo pracy, jak i komfort gości. W obiekcie znalazł się więc system wentylacji renomowanej marki Jeven. W skład układu wchodzą okapy, centrale wentylacyjne, wentylatory, konfiguracje rozprowadzenia i regulacji przepływu powietrza oraz nowoczesny układ sterowniczy. W chłodni zaufaliśmy rodzimemu, sprawdzonemu producentowi, montując wysokiej klasy urządzenia marki Rilling. Sprzęt ten wytwarzany jest w Krośnie Odrzańskim, przy użyciu najnowocześniejszych maszyn sterowanych cyfrowo i spełnia najwyższe standardy jakości. Trudno wyobrazić sobie nowoczesną kuchnię bez świetnie wyposażonej zmywalni. Dlatego postawiliśmy na sprawdzone rozwiązania – systemy marki Colged zapewniają zachowanie wyjątkowej wydajności oraz wysokiego standardu higieny.

Nowy lokal znajduje się przy węźle Krzywa, obok stacji paliw CIRCLEK.

W ArtSystem oferujemy Państwu pełen zakres usług gastronomicznych – od projektu technologicznego, poprzez montaż i serwis urządzeń, po świetnie wyposażony sklep internetowy.

ArtSystem oferuje:

Zastosowany sprzęt:

  • okapy wentylacyjne JEVEN
  • urządzenia termiczne: Super Lotus, RETIGO
  • zmywalnia: COLGED - RM GASTRO
  • urządzenia chłodnicze: RILLING
  • urządzenia dynamiczne: HALLDE, Ma-Ga, CAS