BOLESŁAWSKA PIZZERIA „BAZYLIA” Z NOWOCZESNYM WYPOSAŻENIEM

Piec taśmowy Lincoln, komora chłodnicza, zmywarki – to tylko początek z długiej listy sprzętu, która zasiliła zaplecze kuchenne lokalu. Projekt i realizacja przedsięwzięcia to oczywiście kolejny jasny punkt w portfolio ArtSystem.

Prace tradycyjnie, zgodnie ze sztuką, rozpoczęliśmy od rozmów z klientem, przeprowadzonych w celu określenia jego potrzeb i możliwości. Po ustaleniu przeznaczenia lokalu, opracowaliśmy projekt i przystąpiliśmy do działania. W pizzerii rozplanowano układ pomieszczeń, a następnie ustalono listę niezbędnego wyposażenia, korzystając z zasobów sklepu internetowego gastrosklep.pl. W dalszej kolejności określono rozmieszczenie urządzeń oraz wskazano miejsca przyłączy wodno-kanalizacyjnych i elektrycznych.
 

Po wykonaniu niezbędnych prac przygotowawczych, zespół ArtSystem dostarczył wybrane przez klienta wyposażenie gastronomiczne oraz dokonał niezbędnych podłączeń. Za punkt honoru stawiamy sobie dbałość o to, by personel obsługiwanego przez nas lokalu posiadł jak najlepszą wiedzę na temat użytkowania urządzeń. Z tego względu standardowym punktem w naszej ofercie jest przeszkolenie pracowników klienta i omówienie zasad bezpieczeństwa.
 

Trudno wyobrazić sobie pizzerię bez pieca do pizzy. Właściciele Bazylii postawili na sprawdzony piec taśmowy Lincoln fast bake 1100 series, gwarantujący wysoką jakość i powtarzalność wypieku. Bezpieczne magazynowanie żywności i niezbędnych w kuchni przedmiotów, zapewnią wysokiej klasy meble technologiczne oraz urządzenia chłodnicze. Dzięki zastosowaniu zmywarek i takich sprzętów, jak szatkownice praca personelu będzie znacznie ułatwiona, a to oznacza sprawna i szybka obsługę klientów lokalu.
 

W Pizzerii Bazylia zamontowano następujące urządzenia gastronomiczne:

  • piec taśmowy LINCOLN FAST BAKE 1100 series
  • meble technologiczne OPTIMET
  • komora chłodnicza BOX COLD
  • urządzenia dynamiczne HALLDE - szatkownica RG100
  • urządzenia chłodnicze RM GASTRO
  • zmywarki gastronomiczne RED FOX - mod QQ50T