Kompleksowa realizacja zapleczy gastronomicznych

Oferujemy kompleksową realizację zapleczy gastronomicznych w restauracjach, barach, pizzeriach i stołówkach. Jesteśmy z klientem na każdym etapie od projektu przez realizację i nadzór po odbiory formalne, szkolenie i późniejszy serwis.

Doradztwo w doborze urządzeń gastronomicznych

Firma Art System od 2001 roku zajmuje się doradztwem i kompleksowym wyposażeniem kuchni, restauracji, barów i innych obiektów gastronomicznych. Oferujemy szeroki wachlarz usług w zakresie projektowania i udoskonalania Państwa lokali. Zapewniamy wysoką jakość urządzeń gastronomicznych, zgodną ze standardami polskimi i międzynarodowymi. Nasz sprzęt charakteryzuje się trwałością, niezawodnością i bezpieczeństwem w działaniu oraz niskimi kosztami eksploatacyjnymi. Jako jedyna firma na Dolnym Śląsku proponujemy naszym Klientom szkolenia kulinarne, prowadzone przez zespół wykwalifikowanych kucharzy. Oferujemy naukę technik wykorzystywania sprzętu gastronomicznego oraz nowatorskich rozwiązań kulinarnych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, stałemu poszerzaniu gamy produktów oraz ciągłym szkoleniom naszych pracowników, gwarantujemy Państwu nie tylko wysoki poziom usług, lecz również najlepsze rozwiązania technologiczne w wyposażaniu restauracji.

Sklep internetowy

W naszym internetowym sklepie gastronomicznym znajdą Państwo wszystko to, co potrzebne do funkcjonowania profesjonalnej kuchni lub małej gastronomii: urządzenia gastronomiczne, wyposażenie restauracji, baru, zapleczy kuchennych, sprzęt drobny. Zapewniamy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny zakupionych w naszym sklepie urządzeń. Oferujemy rabaty i promocje dla stałych Klientów. Przeglądanie asortymentu dostępne jest bez konieczności logowania. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!