Sprzęt gastronomiczny na miarę XXI wieku

ArtSystem to profesjonalny i godny zaufania partner biznesowy. Przez ponad dziesięć lat zdołaliśmy przeobrazić się z niewielkiej firmy w prawdziwego lidera na rynku urządzeń gastronomicznych. Świadczymy pełen wachlarz usług w tej dziedzinie. Począwszy od indywidualnego doradztwa, po kompleksowe wyposażenie różnorodnych obiektów gastronomicznych. Poszerzana z roku na rok oferta sprawiła, że zbudowaliśmy bogate zaplecze sprzętu gastronomicznego, które z pewnością sprosta Państwa najśmielszym oczekiwaniom.

Bogaty asortyment sklepu gastronomicznego

Zakup sprzętu do lokalu gastronomicznego (zarówno w całym pakiecie, jak również w postaci doposażenia poszczególnych urządzeń gastronomii), to inwestycja na lata. Dlatego oferujemy Państwu asortyment charakteryzujący się trwałością, niezawodnością i bezpieczeństwem w działaniu oraz niskimi kosztami eksploatacyjnymi. Dodatkowo gwarantujemy na piśmie użyteczność zakupionych urządzeń gastronomicznych i oferujemy usługi z zakresu ich późniejszego serwisu.

Projektowanie lokali gastronomicznych

Wybór najwyższej jakości sprzętu gastronomicznego, jaki oferujemy, to dopiero połowa drogi do osiągnięcia sukcesu na rynku restauratorów. Równie ważne jest zaprojektowanie wnętrza kuchni lokalu, w taki sposób, aby odpowiadał nowoczesnym standardom i ułatwił pracę. Dlatego też do przygotowania każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Dobieramy najbardziej odpowiednie urządzenia gastronomiczne i aranżujemy wnętrze w taki sposób, by kucharz mógł się po nim poruszać intuicyjnie.

Lokal gastronomiczny z pełnym wyposażeniem

Profesjonalnie zaprojektowana i wyposażona w najwyższej klasy sprzęt gastronomiczny restauracja, daje szansę optymalnego wykorzystania umiejętności kulinarnych personelu. Szef kuchni oraz pomocnicy będą się mogli skupić na wydobyciu kwintesencji smaku z każdej potrawy. Dzięki temu restauracja będzie funkcjonować na najwyższych obrotach, a bogate menu i wyborne w smaku potrawy zwabią całe rzesze klientów.

Misja firmy

Misją naszej firmy jest zapewnienie klientom kompleksowych usług z zakresu wyposażenia gastronomii, przy zachowaniu najwyższych standardów jakości oraz przystępnych cen.

Długoletnie doświadczenie, wykwalifikowany personel oraz indywidualne podejście do kontrahentów pozwalają nam realizować ten cel i stale spełniać rosnące wymagania rynku.

Źródłem naszych sukcesów jest pasja i stałe dążenie do rozwoju oferty.

Działalność ArtSystem opiera się na trzech głównych filarach:

Wiedza i doświadczenie

Prawie dwie dekady na rynku. W tym czasie nie próżnowaliśmy. Nabierając doświadczenia i zgłębiając specyfikę sektora gastronomicznego, wypracowaliśmy rozwiązania, na których zbudowaliśmy zadowolenie i zaufanie naszych klientów.

Podejście kompleksowe

ArtSystem to pełen zakres usług proponowanych biznesom związanym z gastronomią. Naszą domeną jest kompleksowe spełnianie wymagań – od koncepcji, poprzez wdrożenie projektu i sprzedaż sprzętu gastronomicznego, po profesjonalną opiekę serwisową.

Współpraca i profesjonalizm

Dzięki rozbudowanej sieci zaufanych partnerów, jesteśmy w stanie oferować pełen zakres usług na terenie całego kraju. Nasz zespół to wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem i udokumentowanymi uprawnieniami. Powierzając nam swoje zlecenie, mają Państwo gwarancję bezpieczeństwa i najwyższej jakości.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu gastronomicznego oraz do rozmów z konsultantami telefonicznymi.